O firmie

NASZA FIRMA

Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą transportową. Naszą działalność w świadczeniu usług transportowych prowadzimy od wielu lat. Realizujemy przewozy drogowe ładunków na terenie Unii Europejskiej. Od pierwszych dni swojego istnienia stawiamy na jakość i solidność świadczonych usług. Staramy się budować partnerskie relacje z naszymi klientami. Nasz zespół to specjaliści, którzy odznaczają się ogromnym doświadczeniem oraz twórczym podejściem do rozwiązywania złożonych zadań.
Rozbudowana baza i wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy być dla Państwa partnerem w prowadzonych działaniach. Wiemy jak skutecznie, rzetelnie i bezpiecznie dojechać do wyznaczonego celu. Dbamy o jakość naszych usług, poprzez ciągłe inwestycje i rozwój kwalifikacji naszej kadry.

Dostosowujemy się do potrzeb rynku I każdego rodzaju taboru.

Przewozimy również materiały niebezpieczne ADR. Mamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na transport zagraniczny, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach, czy specjalnych strefach. Działamy kompleksowo – to nas wyróżnia. Nasza oferta usług jest skonstruowana w taki sposób, aby dostosować się do Państwa potrzeb. W naszej bazie znajdą Państwo samochody o różnej kubaturze oraz ładowności do 24.